Aktualności

Agent PZU Tadeusz Kowalczyk - Partnerem Łomiankowskiej Karty Mieszkańca

26.01.2024 r.

Przedstawiamy kolejnego Partnera Łomiankowskiej Karty Mieszkańca oferującego zniżki mieszkańcom naszej gminy. Cieszymy się, że dołączył do naszego programu Agent PZU Tadeusz Kowalczyk.

Tak pisze o sobie:
„Jestem wyłącznym Agentem PZU na terenie Łomianek i prowadzę Agencję Banku Pekao S.A. w dobrej lokalizacji w Kiełpinie.
Wieloletnie doświadczenie w finansach i znajomość dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych, znacznie przekłada się na jakość świadczonych przez mnie usług oraz pomaga mi w doborze optymalnych, najlepiej dostosowanych do Państwa wymagań i możliwości rozwiązań.
Wychodząc naprzeciw klientom regularnie korzystam ze szkoleń, które pozwalają poszerzać ofertę i dostosować ją do zmieniających się warunków w świecie ubezpieczeń.
Moim klientom zapewniam kompleksowe wsparcie na każdym etapie naszej współpracy. Zadowolenie moich klientów zawsze stawiam na pierwszym miejscu.
Oferuję ubezpieczenia samochodu OC, AC, nieruchomości, domu, mieszkania, firmy, na życie, OC w życiu prywatnym, rolne, turystyczne, komunikacyjne i inne”.

Więcej informacji uzyskacie w zakładce Partnerzy karta.lomianki.pl/partnerzy/CjbstSTvHDajZN2INGCo_tadeusz-kowalczyk-management na stronie takowalczyk.agentpzu.pl

Witamy w gronie Partnerów Programu Łomiankowska Karta Mieszkańca!

sg
26.01.2024 r.
foto: sg, Tadeusz Kowalczyk