Aktualności

Fabryka Energii - Partnerem Łomiankowskiej Karty Mieszkańca

25.01.2024 r.

Cieszymy się, że do grona partnerów programu oferujących zniżki mieszkańcom naszej gminy dołączyła firma Fabryka Energii Sp. z o.o.

Tak piszą o sobie:
„Fabryka Energii to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła typu powietrze-woda, instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii, rekuperację oraz klimatyzację. Dla naszych klientów oferujemy również prace hydrauliczne, takie jak wykonanie ogrzewania podłogowego.

Działając z naszymi Klientami, oddajemy do Państwa dyspozycji naszą długoletnią wiedzę oraz doświadczenie z tysięcy instalacji w całej Polsce. Mimo tylu instalacji, wciąż zachowujemy nasze główne motto, mianowicie: "rzetelne podejście do KAŻDEGO Klienta z osobna". Zaczynając od projektu, przez doradztwo techniczne i finansowe, poprzez montaż instalacji i jej serwisowanie w ramach gwarancji – zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki współpracy z największymi producentami urządzeń dbamy o to, by nasi pracownicy regularnie przechodzili szkolenia i kursy stale rozwijające ich umiejętności.
Nasz magazyn oraz biuro mieszczą się w Pieńkowie, niecałe 10km od Łomianek”.

Więcej informacji uzyskacie w zakładce Partnerzy https://karta.lomianki.pl/partnerzy/6SczKHIhiPkgrcybX3X2_fabryka-energii-sp-z-oo oraz na stron www.fabrykaenergii.com

sg
25.01.2024 r.
foto: sg, Fabryka Energii