Aktualności

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Wiśniewska - Partnerem Łomiankowskiej Karty Mieszkańca

17.01.2024 r.

Cieszymy się, że Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Wiśniewska przystąpiła jako partner do programu ze swoją ofertą zniżek.

Tak piszą o sobie:
„Jesteśmy wysoko wykwalifikowanym zespołem adwokatów i prawników z doświadczeniem w wielu sektorach. Znani z naszego profesjonalizmu i wiedzy, zawsze chętnie słuchamy naszych potencjalnych klientów. Bez względu na rodzaj sprawy, jesteśmy po to, aby działać w imieniu i dla dobra klientów skutecznie i z doskonałością.

Oferujemy usługi z zakresu prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, komorniczego, administracyjnego oraz windykację długów. Kancelaria zajmuje się obsługą przedsiębiorców jak i osób fizycznych:
- porady prawne - pełen zakres porad prawnych dla osób fizycznych i firm,
- reprezentacja - w sądach wszystkich instancji,
- restrukturyzacja - likwidacja spółek, sprzedaż udziałów, upadłość,
- opinie prawne - szereg dziedzin prawa cywilnego, karnego i gospodarczego.
- negocjacje - przedmiot gospodarczy, windykacja długów,
- wsparcie - współpraca z agencją detektywistyczną i psychologiem.

Stawki Kancelarii zależne są od zakresu zlecenia, skomplikowania sprawy i ustalane z każdym klientem indywidualnie. Rozliczenie może być ryczałtowe bądź godzinowe.

Wszystkie powierzone zadania wykonywane są z najwyższą starannością, gdyż podstawowym celem naszego działania jest świadczenie najwyższej klasy usług prawnych. W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej i bezwzględnie przestrzegamy tajemnicy powierzonych nam informacji”.

Więcej informacji uzyskacie w zakładce Partnerzy https://karta.lomianki.pl/partnerzy/h2R7nBMUHaBqmy0XLWtG_kancelaria-adwokacka-adwokat-katarzyna-wisniewska i na stronie kancelarii https://www.wisniewska.biz/

Witamy w gronie Partnerów Programu Łomiankowska Karta Mieszkańca!

sg
12.01.2024 r.
foto: mn