Zostań partnerem

System usług dla partnerów
gminy Łomianki

Dołącz do Programu Łomiankowska Karta Mieszkańca.

Masz własną firmę lub działasz na rzecz mieszkańców gminy Łomianki? Dołącz do Programu Łomiankowska Karta Mieszkańca. Tu znajdziesz atrakcyjną ofertę, stworzoną specjalnie dla lokalnych przedsiębiorców - zarówno mniejszych jak i większych. Dzięki temu programowi masz szansę na dodatkową promocję i możliwość dotarcia do szerokiego grona mieszkanek i mieszkańców gminy Łomianki.

Nasze wsparcie pomoże zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy. Wspólnie będziemy promować Twoje usługi, udostępnimy dodatkowe kanały komunikacji marketingowej, a także pozwolimy na integrację z lokalną społecznością. Otrzymasz również prawo do posługiwania się oznakowaniem "Tu honorujemy Łomiankowską Kartę Mieszkańca", co przyczyni się do zwiększenia popytu na Twoje produkty lub usługi.

Zostań naszym Partnerem
Zobacz, jakie to proste!

Do współpracy w ramach programu zapraszamy jednostki miejskie i komercyjne, firmy, stowarzyszenia i fundacje, które chciałby zachęcić beneficjentów Programu do skorzystania z produktów i usług w dziedzinach takich jak: kultura, sztuka, edukacja, rozrywka, sport i rekreacja, zdrowie i uroda, gastronomia czy podróże.

Zapoznaj się z Regulaminem Partnera Programu Łomiankowska Karta Mieszkańca 

Poznaj korzyści dla Partnera!

Pakiet możliwości w jednej karcie.