Karta mieszkańca

Witaj w Programie Łomiankowska Karta Mieszkańca

Program Łomiankowska Karta Mieszkańca skierowana jest do każdego - rodzin, osób pracujących, uczniów, studentów, seniorów. Korzystając z niego otrzymujesz dostęp do wyjątkowych atrakcji oferowanych przez Partnerów Programu oraz możliwość zakupu produktów i usług na preferencyjnych warunkach. Rozliczaj swoje podatki w naszym mieście, dołącz do Programu i odkryj pełen wachlarz atrakcji, jakie nasza gmina ma do zaoferowania!

Dołącz do programu.
Zobacz, jakie to proste

Wystarczy przejść, krok po kroku, przez prosty proces rejestracji online, pobrać aplikację na telefon i gotowe! Możliwości programu masz w zasięgu ręki! Jak to zrobić? 

Zarejestruj się. Po rejestracji otrzymasz link lub sms aktywacyjny (w zależności od sposobu rejestracji). Użyj go do aktywacji konta.

Złóż wniosek. Sama rejestracja na stronie i aktywacja konta nie jest równoznaczna z przystąpieniem do programu.

Postępuj zgodnie z instrukcją i wskazówkami wyświetlanymi w formularzu. Dołącz zdjęcie i wymagane dokumenty.

Informację o akceptacji wniosku dostaniesz mailem lub smsem. Dopiero wtedy możesz korzystać z pełnej funkcjonalności programu na stronie i w aplikacji Łomiankowskiej Karty Mieszkańca dostępnej na smartfony z systemem Android lub iOS.

Szczegółową instrukcję znajdziesz TUTAJ.Zapoznaj się z Regulaminem przyznawania i korzystania z Łomiankowskiej Karty Mieszkańca.

Poznaj korzyści dla Mieszkańca!

Pakiet możliwości w jednej karcie.