Aktualności

TRAWGARD Adam Romanowski - Partnerem Łomiankowskiej Karty Mieszkańca

15.01.2024 r.

Przedstawiamy kolejnego Partnera Łomiankowskiej Karty Mieszkańca oferującego zniżki mieszkańcom naszej gminy. Cieszymy się, że dołączyła do naszego programu firma TRAWGARD Adam Romanowski. 

Tak piszą o sobie:
„Nie masz pomysłu na swój ogród, nie wiesz od czego zacząć? Nie ma problemu, doradzimy.
Dzięki doświadczeniu i fachowej wiedzy zaplanujemy dla Ciebie miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pozwól nam zająć się swoim terenem, a w ciągu kilku tygodni będziesz się cieszyć nowym, dopasowanym do Twoich potrzeb ogrodem.
Niezależnie od tego czy będziemy zakładać ogród od podstaw – krok po kroku tworząc każdy jego element – czy też wejdziemy do wcześniej  zaaranżowanej przestrzeni – przede wszystkim dopasujemy ją do Twojej nowej wizji i oczekiwań, zaproponujemy rodzaje nasadzeń i rozmieszczenie małej architektury. Nowa jakość widoku za oknem. 
Wykonamy także Instalację automatycznego podlewania i instalacje elektryczną.
Mamy mały, kompaktowy sprzęt do wszelkiego rodzaju prac ziemnych. Nasze koparki i ciągniki doskonale sprawdzają się na terenach o ograniczonym dostępie. 

Ty decydujesz jaki widok masz za oknem. My chętnie pomożemy w realizacji i zaprojektujemy ogród dokładnie dla Ciebie. Znajdziemy kompromis między tym jak sobie ogród wyobrażasz, a tym na co pozwala lokalizacja, przestrzeń czy budżet.”.

Więcej informacji uzyskacie w zakładce Partnerzy https://karta.lomianki.pl/partnerzy/bt6ZOF1B8OLi0CxUrImO_trawgard-adam-romanowski na stronie firmy www.trawgard.pl

Witamy w gronie Partnerów Programu Łomiankowska Karta Mieszkańca!

sg
15.01.2024 r.
foto: sg