Fox Masters Michał Lisicki - Biuro Nieruchomości Wymarzony Kwadrat

Wymarzony Kwadrat to biuro nieruchomości, które aktywnie działa na terenie Łomianek i okolic. Naszym klientom pomagamy kompleksowo na terenie całego województwa mazowieckiego i dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług.

Wymarzony Kwadrat to biuro nieruchomości zajmujące się spełnianiem planów o idealnym mieszkaniu. Pomagamy wszystkim, którzy chcą kupić lub sprzedać swoją wymarzoną nieruchomość (mieszkanie, dom lub działkę). Stawiamy na KOMPLEKSOWOŚĆ i WYSOKĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI, pośrednicząc na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Mamy swoich ekspertów z którymi na co dzień współpracujemy.
Wybierając WYMARZONY KWADRAT, wybierasz uznanych w swoich dziedzinach ekspertów oznacza, że poza doradztwem mieszkaniowym możesz z nami (oczywiście, nie musisz) załatwić wszystkie procedury kredytowe, zaaranżować swoje wymarzone miejsce, a nawet dokonać odbioru technicznego. Jesteśmy z Państwem od decyzji o zakupie mieszkania do wprowadzenia się.

Biuro nieruchomości - Łomianki
Nasza agencja nieruchomości od wielu lat posiada swoją siedzibę na terenie Łomianek. Również tutaj powstał pomysł o założeniu biura nieruchomości Wymarzony Kwadrat. Znamy tą okolicę jak własną kieszeń i chętnie pomożemy Państwu w sprzedaży nieruchomości w Łomiankach oraz okolicach. Jeśli posiadasz nieruchomość na terenie Łomianek, Kiełpina, Czosnowa, Dziekanowa Polskiego, Dziekanowa Leśnego, Burakowa lub Łomnej to pomożemy Ci ją skutecznie i szybko sprzedać. Jeśli szukasz mieszkania, domu lub działki w tej okolicy to również zgłoś się do nas i znajdziemy dla Ciebie wymarzoną nieruchomość.

Naszym dodatkowym atutem jest znajomość lokalnego rynku i duże doświadczenie przy realizacji transakcji w tym rejonie. Znamy potencjał okolicy Łomianek i przekuwamy to na konkretne zalety w każdej z naszych ofert.
W naszej bazie posiadamy również wiele ofert inwestycyjnych. Współpracujemy z wieloma deweloperami, zagranicznymi biurami nieruchomości, co pozwala na oferowanie Państwu wielu nieruchomości "z potencjałem".
 

Kontakt:
Wymarzony Kwadrat
Michał Lisicki
Tel. 692 865 435
E-mail: m.lisicki@wymarzonykwadrat.pl
www: wymarzonykwadrat.pl