Radziemska Wyrób Artykułów Chemii Gospodarczej Lidia Radziemska

Firma powstała we wrześniu 1982 r. Została założona na terenie gminy Łomianki i tu nieprzerwanie działa do dziś.  Od początku swego istnienia zajmuje się produkcją i konfekcjonowaniem preparatów proszkowych stosowanych powszechnie w gospodarstwach domowych.

Najpopularniejszym produktem firmy jest wybielacz do firan znany już od ponad 35 lat, często z powodu wyglądu swego opakowania nazywany "ROŻEK" lub "KOTEK".

Naszymi głównymi klientami są klienci instytucjonalni i hurtownie chemiczne, ale równie wysoko cenimy sobie współpracę z klientami indywidualnymi dla których stworzyliśmy sklep internetowy.

Jako mikroprzedsiębiorstwo skorzystaliśmy z szeregu programów pomocowych opartych o środki unijne, które pomogły nam w takich przedsięwzięciach jak:

  • Uzyskanie w maju 2005 r. certyfikatu BSI na zgodność z normą ISO 9001:2015 wdrożonego i doskonalonego Systemu Zarządzania Jakością,
  • Wzięcie czynnego udziału w szeregu wystawach narodowych poza granicami Polski,
  • Inwestycji w kadry poprzez udział w wielu szkoleniach, dzięki którym poznaliśmy nowoczesne narzędzia pracy, usprawniliśmy organizację pracy, oraz zapoznaliśmy się z tajnikami sztuki profesjonalnej obsługi klienta.

Obecnie oprócz tradycyjnych produktów do wybielania i usztywniania tkanin, zajmujemy się także produkcją nowoczesnych preparatów proszkowych do prania oraz środków do utrzymania higieny w domu, ogrodzie i na campingu. 

Wiemy, że nasi klienci oczekują nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także przedstawienia przejrzystych opisów i warunków ich zastosowania. Dlatego stale współpracujemy z wyspecjalizowanymi laboratoriami i ośrodkami badawczymi. Podnosimy nasze kwalifikacje, by umiejętnie doradzać naszym klientom. Oferujemy wyroby chemii gospodarczej najwyższej jakości ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska.

Kontakt:
Radziemska Wyrób Artykułów Chemii Gospodarczej Lidia Radziemska
Łomianki, ul. Ludowa 10
Tel. 602 581 569
E-mail: ola@radziemska.pl
www.radziemska.pl