10%

10% zniżki na pakiet ćwiczeń indywidualnych 60 minut

Medyczne Centrum Rehabilitacji VITALNOVA to „Twoje miejsce powrotu do radości życia”.

Vitalnova poprzez wykwalifikowanych fizjoterapeutów i lekarzy specjalistów dba o zdrowie mieszkańców Łomianek.
Celem działania VITALNOVA jest tworzenie przyjaznego miejsca, gdzie dzięki współpracy wielu specjalistów jest możliwe wdrożenie szybkiej ścieżki
diagnostycznej oraz ustalenie optymalnej strategii i sekwencji leczenia.

Głównym zakresem naszej działalności jest rehabilitacja medyczna dorosłych i dzieci, fizjoterapia uroginekologiczna i proktologiczna oraz konsultacje lekarskie m.in.: ortopedyczna, audiologiczna, foniatryczna czy badanie laryngologiczne.

Oferujemy szereg zabiegów m.in.: fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, pole magnetyczne, prądy, ultradźwięki, jonoforezę na nadpotliwość, sollux , INDIBA, masaż leczniczy/ prenatalny/ kobido, terapia manualna, iniekcje ortopedyczne, zajęcia z położną, zajęcia zdrowy kręgosłup.

Wszystko co robimy, robimy z myślą o Pacjentach. Staramy się, aby Pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie już od samego wejścia.
Oprócz wykwalifikowanej kadry oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dbamy o to aby nasza placówka była przyjazna oraz wygodna dla naszych Pacjentów.
Posiadamy funkcjonalne i profesjonalnie wyposażone gabinety, dwie sale do ćwiczeń, przestronną rejestrację zlokalizowaną na pierwszym piętrze. Dodatkowo w budynku dostępna jest winda.

W bezpośrednim otoczeniu naszej placówki znajduje się duży, bezpłatny parking. Niedaleko zlokalizowany jest przystanek autobusowy, który umożliwia dogodny dojazd.

Zapraszamy do kontaktu:
VITALNOVA
Łomianki, ul. Staszica 1A
Telefon: 22 1123450
Email: vitalnova@vitalnova.pl
www.vitalnova.pl

Miejsce

VITALNOVA Sp. z o.o.