ZNIŻKA NA SERWIS

50 zł rabatu na serwis klimatyzacji

Od 2007 zajmujemy się montażem i serwisem klimatyzacji. Naszą siedzibą i głównym miejscem działania są Łomianki. Specjalizujemy się w montażu, serwisie, konserwacji i naprawach klimatyzatorów domowych oraz  komercyjnych czy systemów VRV. Zajmujemy się automatyką central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Jesteśmy dystrybutorem i autoryzowanym punktem serwisowych takich firm jak Fujitsu, Gree, Daikin, Samsung czy Mitsubishi.

Doskonała znajomość rynku urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w branży pozwala nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania zarówno standardowych klimatyzatorów naściennych jak i podstropowych, przypodłogowych, kanałowych czy kasetonowych. Bogaty wachlarz marek, których jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem oraz serwisem pozowała nam dostosować rozwiązania do potrzeb czy możliwości lokalowych. Zawsze stawiamy na wysoką jakość usług, aby nasi klienci mogli cieszyć się komfortową temperaturą i designem dostosowanym jest do ich potrzeb.

Kontakt:
Łomianki, Szkolna 3
Tel. 666459459
Email: biuro@climatech.pl
www.climatech.pl

Miejsce

CLIMATECH Przemysław Boniecki